129463226_3710115895697986_5082239883162311583_o

Rafał Sadura:

Prezes zarządu, fotograf, biznesman, instruktor survivalu, knifemaker, kowal artystyczny, podróżnik, motocyklista, jest fanem astrofizyki, psychologii, zdobywania wszelkiej wiedzy, pierwszy biznes założył w 2017 roku.

Rafał, jako biznesman jest badaczem i wizjonerem. Poprzez swoje zainteresowania oraz ogólną ciekawość życia, otwiera dla świata nowe rozwiązania dla istniejących tworów, jak i jest twórcą i kreatorem dla nowych.
Jest ciekawską osobą, pełną akceptacji i zrozumienia dla wszystkiego co spotyka na swojej drodze. Działając z nim, wiesz, że możesz wszystko!
Oto Rafał w 5 pytaniach i 5 odpowiedziach, pytania zostały przygotowane, przez Małgorzatę Szczepaniak:

1. Czym się zajmujesz zawodowo i kto jest Twoim autorytetem w tej dziedzinie?
Nie mam autorytetów. Tworzę od nowa, nowe rozwiązania: sam testuję, rozwijam i zgłębiam własne tajniki wiedzy. Zawodowo: fotograf, biznesman, prezes spółki.

2. Dlaczego akurat tym się zajmujesz?
Dlaczego akurat tym? Bo to lubię robić 😊 Lubię zarówno tworzyć coś nowego, jak i utrwalać chwilę. Lubię cieszyć się z tego, jak inni pozytywnie reagują na swój wizerunek na zdjęciu: z tego jak się cieszą, jak dzięki temu się rozwijają.

3. Co jest Twoją pasją, jak się z tym czujesz?
Moją pasją jest fotografia.
Najbardziej lubię fotografię ludzi. To co mnie fascynuje to człowiek: to, że nie ma drugiej takiej samej osoby, to w jaki sposób tworzone są relacje, to że w pewnym stopniu wspomagam go w odkrywaniu siebie. Zdjęcie jest jak lustro: przeglądasz się w nim, ale widzisz w nim więcej niż w lustrze.
Lubię z tej różnorodności, wyszukiwać nowe twarze, które nawet nie wiedzą, że są super! 😊 To pokazywanie i odkrywanie ich potencjału: czy to dla siebie, czy dla tworzonego wizerunku marki osobistej, czy też do dalszej współpracy, jako fotomodel.
Jako biznesman lubię usprawniać procesy, aby praca była wydajniejsza, szybsza, tańsza i przyjemniejsza.

4. Z czego się ostatnio śmiałeś?
Śmieję się dużo i często. Nie potrzebuję większego powodu. Ostatnio śmiałem się z żartu w kabarecie oraz pytanie Kingi, czy mam dres (Kinga jest fanką ćwiczeń, a ja niekoniecznie, więc pytanie mnie rozbawiło😊)

5. Twój ulubiony:
- autor i tytuł książki: Tomas Harris „Milczenie Owiec”,Wiedzmin", „Magia Podświadomości”
- muzyka: słucham różnej muzyki, głównie cięższej, alternatywnej.
- film: Legendy Allegro, Ojciec Chrzestny
- kanał na Youtubie: Mała Wielka Firma, Biznes 2.0, Ekspert w Bentleyu, w zasadzie wszystkie kanały i programy rozwojowe, które wnoszą jakąś wiedzę.