Promo

 

Wypromuj się

Red Wine Group promo to działania realizujące promocję Twojej firmy, które mają na celu zwiększenie sprzedaży w Twoim przedsiębiorstwie.

To działania, jako agencja reklamowa i jej usługi reklamowe dla Twojej firmy, poprzez rozwiązania idealne dla twojej branży, budżetu, potrzeb i oczekiwanych wyników.

Wykorzystujemy każde dostępne narzędzia, które kiedykolwiek pojawiły się na rynku:
od projektu do obranego celu.

To działania: od stworzenia strony www, z dostosowanymi zdjęciami i tekstami, projektów i wydruków materiałów promocyjnych, prezentujące twoją firmę i produkty od ich najlepszej, najbardziej kuszącej strony (wizytówki, ulotki, teczki, kalendarze i inne).

To promocja poprzez prowadzenie social media, między innymi: tiktok, instagram, fecebook, pinterest, linkedin. Również to prowadzenie płatnych kampanii reklamowych.

To czerpanie z kompleksowych zasobów naszej firmy i partnerów, na terenie całego kraju, których celem jest promocja twojej firmy i zwiększenie sprzedaży.

PROMO to element grupy Red Wine, działa niezależnie, ale uzupełnia też pozostałe działy: business, model, prawo, promo,beauty, akademia, cafe
 

nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie wszelkie usługi, których będziesz potrzebował, do wypromowania się w obecnych czasach: zarówno w Internecie, jak i stacjonarnie.

Realizujemy kampanie od projektu do uzyskania oczekiwanych wyników.

To usługi takie jak: stworzenie strony www, uruchomienie gotowego biznesu w formie sklepu internetowego, kampania Google Ads, założenie i prowadzenie social media, dostosowane do wymogów i możliwości przerobowych firmy.

Wszystko dla biznesu.

Strona internetowa

Nadal aktualne jest stwierdzenie: nie ma Cię w Internecie to nie istniejesz.

Również ciągłe zmiany, które prowadzą do powstawania zawodów przyszłości, istniejących wyłącznie w siebie, powodują, że aktualnie każdy musi mieć stronę internetową, która jest pierwszą wizytówką firmy, informatorem, czym się w ogóle zajmujesz.

A dobrze przygotowana strona internetowa, powoduje, że strona jest jednocześnie gwarancją zakupów w Twojej firmie.

Social Media

W dzisiejszych czasach, gdzie większość spotkań jest organizowanych online, social media to podstawa, dla każdego biznesu.

I w zależności od oczekiwanych wyników, obranej grupy docelowej (tak, pomagamy ustalić te wszystkie rzeczy), także social media i formy przekazu należy realizować,, aby mieć w ogóle szansę dotrzeć do każdej z osób, która mogłaby być zainteresowana naszą usługą.

Wykonujemy również materiały do pełnej obsługi social media, stworzenia zdjęć, tekstów, filmów.

Wydruki:m.in. wizytówki

Wydruk to nadal powszechnie stosowana forma reklamy i rozpoznawalności i sposobu dotarcia do potencjalnego klienta.

Wizytówka: to must have jeśli chodzi o wymianę kontaktu biznesowego, na równie z wizytówką na naszej www.

Ulotka, kalendarz, voucher i inne: od projektu do wydruku, który wyślemy na Twój adres.

Usługi graficzne i copywriting

Usługi uzupełniające dla wszelkich materiałów: czy to online, czy stacjonarnych: czyli treści pisane i wizualne dla naszych kampanii reklamowych i informacyjnych.

Możesz dostarczyć nam gotowe, własne treści, możesz też skorzystać z naszych usług. Po zbadaniu Twoich potrzeb, oczekiwań, dostosujemy pod Ciebie zarówno teksty jak i grafiki.
 
 • Klaudia K.
  Super fotograf, świetne zdjęcia, mega profeska. Cóż więcej mogę dodać - idź i sprawdź ;)
  Klaudia K.
 • Sławomir B.
  Najbardziej profesjonalne usługi z szerokiego pakietu foto ale i nie tylko! Sesje, plenery, reklama (w tym prowadzenie www i kampanii social media) reportaże i wszystko na mega wysokim poziomie. Współpraca z Red Wine to czysta przyjemność.
  Sławomir B.
 • Natalia W.
  Powiem tak ciesze się, że trafiłam na Kingę mega pozytywna i zna się na rzeczy polecam z czystym sumieniem !
  Natalia W.
 • Red Wine Group to przede wszystkim niesamowici ludzie którzy nie tylko wiedzą co robią ale też kochają to co robią. Profesjonalizm, podejście do klienta, wyczucie, artyzm - to tylko niektóre z ich licznych walorów. Polecam wszystkim niezdecydowanym, zarówno klient sesji indywidualnej jak i biznesowej będzie zadowolony z rezultatów. Na pewno do nich wrócę
 • Karolina Kempińska
  Świetna fotografka i przesympatyczna osoba 🙂
  Ma indywidualny pomysł na każdą modelkę i super jej to wychodzi, POLECAM! 🙂
  I oby do następnego
  Karolina Kempińska
 • Marcin Urzędowski
  jednym słowem w tej firmie podoba mi się WSZYSTKO !!!
  Marcin Urzędowski
 • Adam Jurkowski
  Jeżeli szukasz zdjęć marzeń do których będziesz wracać w wolnej chwili, to Kinga Ci to załatwi 😉 Pełen profesjonalizm. Potrafi współpracować z mniej doświadczonymi osobami jaki i również tych bardziej. Polecam 👌
  Adam Jurkowski
 • Natalia Sobolewska
  Very good photographer, full of ideas. He is kind and patient (waited till I got prepared). It was an exciting day with him. And finally I got beautiful photos!
  Natalia Sobolewska
 • Ania Górska
  Najlepszy team ever! Jestem szczęśliwa móc z Wami pracować. Nie ma nic lepszego niż życzliwi ludzie, pełni uśmiechu oraz profesjonalizmu którzy dają ogromne wsparcie a przy tym świetną zabawę. Uwielbiam każde spotkanie, każdą sesję! Nie wspominając o cudownej fryzurze, makijażu i pięknych zdjęciach!
  Ania Górska
 • Ugnė Šukaitytė
  Fun, creative and so passionate about what he does! Great to work with!
  Ugnė Šukaitytė
 • Magda Jarmola
  AMAZING photos! Always outstanding 😍 Bringing professionalisms into the photo shoot and catching the most precious details💎 Always highly recommended!!!
  Magda Jarmola
  PM-International

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?