Księgowość online


księgowość online (1)

Księgowość online

Księgowość online

 

Biuro rachunkowe online: jesteśmy bliżej Ciebie, jesteśmy wszędzie i na czas.


Działamy na rynku obsługi firm od 2015 roku i to dzięki naszym klientom wdrożyliśmy najlepsze rozwiązania, aby to Tobie prowadziło się firmę najlżej :)

I już wyjaśniamy dlaczego tak działamy :)


Jesteśmy nastawienie na oszczędzanie i na stały rozwój.

Nie chodzi o oszczędzanie w rozumieniu nie wydawanie, nauczenie się samemu zasad księgowości, czytania i śledzenia stale zmieniających się przepisów.


Chodzi o wydawanie mądre, w oparciu o analizy finansowe i planowanie.


Czy Ty wiesz gdzie są Twoje pieniądze?

Już teraz masz w zasięgu ręki rozwiązania dla dużych spółek, które dzięki nim, są na rynku już 5, 10, 20 lat i więcej.


Poznaj ich sekrety.

Ty też możesz stworzyć prężnie działającą firmę, nie poświęcając swojego czasu na sen, rozrywkę czy dla rodziny.


Zamiast pełnić rolę w swojej firmę, którą kochasz: tworząc piękne fryzury klientkom, fotografując ludzi, czy  jako budowniczy tworząc miejsce do dobrego życia dla innych: a zamiast tego siedzisz nocami nad dokumentami i przepisami, których po prostu nie rozumiesz!

Pewnego ranka, sfrustrowany stwierdzasz, że masz tego dość: idziesz na etat, zarabiasz dużo mniej, ale nie musisz zajmować się dokumentami.


A przecież nie musisz się nimi zajmować: po to jesteśmy my :)

I to dlatego my nie remontujemy sobie sami domu, a zgłaszamy się do Ciebie, tak Ty: zgłaszasz się do nas, wiedząc, że nie będziesz musiał więcej zastanawiać się nad zawiłymi przepisami podatkowymi i prawnymi.


To jest dokładnie tak proste :)

Jak dołączyć do grona naszych klientów?

  1. wybierz pakiet, który Cię interesuje: jeśli startujesz, nie wiesz ile będziesz mieć dokumentów na miesiąc: wybierz pakiet do 10 dokumentów
  2. Po wybraniu pakiety i opłaceniu usługi, Twój kontakt zostanie przekazany do księgowego, który skontaktuje się z Tobą mailowo, gdzie ustalicie dogodny dla Ciebie termin na spotkanie.
  3. Spotkania online są bezpłatne za pierwszą godzinę: w tym czasie dowiesz się wszystkiego co jest potrzebne do wdrożenia się, na maila też dostaniesz pełne instrukcje i wsparcie, jak wypełnić i wysłać online pełnomocnictwa dla biura, które od tego dnia, będzie działało przed urzędami w Twoim imieniu.
  4. Dostaniesz dostęp do systemu online, system to Twoje centrum dowodzenia firmą: wystawiasz tam faktury i wysyłasz do klientów online, widzisz wszystkie zestawienia księgowe, masz opcję miękkiej windykacji, masz dostęp do płatności online podatków i za faktury dla klientów, masz automatyczne rozliczanie wpłat od klientów, dzięki czemu trzymasz puls na swoich pieniądzach.
  5. Czy masz inne pytania? skontaktuj się z nami, jesteśmy po to, aby cię wspierać i odpowiemy na wszystkie pytania :)
Czy rozliczamy spółki? Tak, sami działamy na zasadzie spółki z o.o. i tutaj też prowadzimy pełne wdrożenie:)

W powyższej ofercie, nie ujętych rozliczeń kadr i płac, ale też je prowadzimy, o czym poinformujemy przed spisaniem umowy :) Wszystko ustalamy zawsze indywidualnie: każdy ma inne potrzeby, oczekiwania, dostosujem się :)


Pełen cennik i ofertę wysyłamy na maila.

Załatw wszystko online, bez wychodzenia z domu: https://redwinegroup.pl/produkt/uslugi-ksiegowe-online-podatkowa-ksiega-przychodow-i-rozchodow-ryczalt/ Pełen cennik i ofertę wysyłamy na maila.

Co zyskujesz w każdym pakiecie:

  • obsługę księgową Twojej firmy online
  • system online CRM, do fakturowania i windykacji
  • podarunek startowy do wyboru: 1) pakiet 50 wizytówek, lub 2) nutraceutyk Gotu Kola: Trawa Pamięci, która dba o prawidłowe funkcjonowanie Twojego mózgu lub 3) pieczątka firmowa
  • inne pakiety startowe, dostępne są tutaj, wszystko to czego potrzebujesz na start: https://redwinegroup.pl/kategoria-produktu/biznes/