AKRYL NA DYSTANSIE

Fotografia wydrukowana na gładkim papierze syntetycznym (druk pigmentowy). Pokryta akrylową płytą, umieszczona na dystansie i zamontowana do płyty MDF. Produkt dostępny z wykończeniem passe-partout (opcjonalnie).

Akryl na dystansie to elegancki fotoprodukt z kategorii Wall Decor stworzony z następujących elementów:

wydruku wykonanego na gładkim, matowym papierze syntetycznym techniką druku pigmentowego
płyty akrylowej o grubości 6mm wykończonej za pomocą frezu diamentowego
pianki o grubości 3mm – tworzącej dystans pomiędzy akrylem a płytą MDF
płyty MDF barwionej na czarno o grubości 6mm (opcjonalnie z wykończeniem passe-partout)
systemu montażowego na tylnej części produktu*
Do produktu dołączamy ściereczkę z delikatnej mikrofibry, która idealnie sprawdzi się w pielęgnacji akrylowej powierzchni. Akryl na dystansie jest gotowy do umieszczenia na ścianie zaraz po odpakowaniu. Profesjonalnie, wygodnie i z klasą.

Zdjęcie wydrukowane na papierze pokrywane jest w całości akrylową płytą, następnie umieszczane na dystansie oraz montowane na płycie MDF, która tworzy oryginalną ramę dla fotografii. Twoje zdjęcie niejako unosi się nad ramką, co nadaje wyjątkowego charakteru całej realizacji i świetnie prezentuje się na ścianie.

Akryl na dystansie jest produktem wyróżniającym się i niebanalnym. Akrylowa powierzchnia pięknie podkreśla walory estetyczne fotografii i nadaje jej optycznej głębi. Natomiast otaczająca zdjęcie płyta sprawia, że fotoprodukt staje się kompletną, zamkniętą całością.

*nie dołączamy do produktu elementów montażowych: gwoździ, wkrętów itp.