AKRYL KLASYCZNY

Fotografia wydrukowana na matowym, profesjonalnym papierze syntetycznym (techniką druku pigmentowego). Pokryta w całości połyskującą, akrylową płytą o grubości 6mm. Akryl tworzy efekt nałożonego na zdjęcie „szkła”.

Akryl klasyczny to stylowy fotoprodukt z kategorii Wall Decor stworzony z takich elementów jak:

wydruk wykonany na gładkim, matowym papierze syntetycznym techniką druku pigmentowego
płyta akrylowa o grubości 6mm wykończona za pomocą frezu diamentowego
system montażowy na tylnej części produktu*
Do opakowania produkcyjnego dołączamy ściereczkę z mikrofibry, która jest przeznaczona do delikatnego oczyszczania akrylowej powierzchni. Precyzyjnie zaprojektowany i wykonany produkt jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po rozpakowaniu. Wygodnie i estetycznie, prawda?

Twoje fotografie wydrukujemy zatem na profesjonalnym papierze przy użyciu tuszów na bazie pigmentów, które charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na rozmazywanie czy blaknięcie. Dodatkowo akrylowa powierzchnia, która w całości pokrywa zdjęcie, zabezpiecza wydruk przed działaniem światła.

Akryl klasyczny to produkt gustowny i wyrafinowany. Idealnie sprawdzi się w prezentowaniu zdjęć z sesji ślubnych, portretowych, rodzinnych itp. Akrylowa powierzchnia uwydatnia kolorystykę fotografii (zwłaszcza żywych, nasyconych barw) oraz nadaje zdjęciom szczególnego wyrazu. Różnorodność formatów, które oferujemy sprawia, że przy użyciu 3-4 produktów tego typu, można z łatwością stworzyć niepowtarzalną kolekcję.

*nie dołączamy do produktu elementów montażowych: gwoździ, wkrętów itp.