ALU-DIBOND W RAMIE

Fotografia naniesiona na aluminiową płytę techniką nadruku UV. Zamontowana do płyty MDF (6mm). Obramowana czarną, aluminiową ramą.

Alu-dibond w ramie to wyróżniający się fotoprodukt z kategorii Wall Decor, złożony z następujących elementów:

zdjęcia nadrukowanego (druk UV) na płycie aluminiowej
alu-dibondu, czyli płyty szczotkowanej poziomo, o grubości 3mm
czarnej, aluminiowej ramy osadzonej na alu-dibondzie
metalowej zawieszki montażowej
Do produktu będzie dołączona ściereczka z mikrofibry, specjalnie przygotowana do pielęgnacji i czyszczenia powierzchni alu-dibondu. Alu-dibond w ramie posiada z tyłu specjalną zawieszkę, dzięki czemu jest od razu gotowy do montażu. Szybko i sprawnie.

Fotografia nadrukowana na alu-dibondzie i otoczona aluminiową ramą – tworzy wyrafinowaną, spójną całość. Świetnie sprawdzi się do przyozdobienia ścian w mieszkaniu, miejscu pracy czy studiu fotograficznym. W zależności od docelowego miejsca montażu, możesz proponować klientom pojedyncze produkty lub całą ich kolekcję złożoną ze zdjęć o różnych wymiarach. Alu-dibond w ramie będzie się idealnie komponować z innymi produktami tworzonymi na tym samym podłożu, czyli z Alu-dibondem klasycznym i Alu-dibondem na dystanie.

Zastanawiasz się jak poszerzyć swoją stałą ofertę? Nasze produkty z kategorii Wall Decor są na to najlepszym rozwiązaniem. Nieszablonowe, eleganckie, podążające za aktualnymi trendami. Nie da się przejść wobec nich obojętnie. Dodatkowo są wykonane z najlepszych materiałów i charakteryzują się szczególną trwałością. Twoje fotografie zasługują na taką właśnie oprawę. Oprawę, która utrwala wspomnienia.

*nie dołączamy do produktu elementów montażowych: gwoździ, wkrętów itp.