ALU-DIBOND KLASYCZNY

Fotografia naniesiona na całą powierzchnię aluminiowej, szczotkowanej płyty techniką nadruku UV. Montowana do czarnej płyty MDF.

Alu-dibond klasyczny to luksusowy fotoprodukt z kategorii Wall Decor, który składa się z takich części jak:

alu-dibond z nadrukowanym zdjęciem (płyta szczotkowana poziomo, o grubości 3mm)
płyta MDF barwiona na czarno o grubości 6mm
zawieszki i stabilizatory o grubości 8mm*
Do każdego zamówionego produktu dołączamy mikrofibrę (ściereczkę) – przeznaczoną do bezpiecznego i wygodnego czyszczenia alu-dibondu. Alu-dibond klasyczny od razu po wyciągnięciu z opakowania jest gotowy do montażu na ścianie. Szybko i bez skomplikowanej instrukcji.

Fotografia naniesiona na Alu-dibond klasyczny metodą druku UV wygląda bardzo nowocześnie, modnie i stylowo. Na zdjęciach będzie widoczna ciekawa struktura alu-dibondu. Jego „włókna” układają się w pozycji horyzontalnej (na białych elementach fotografii skutkuje to pojawieniem się szarego odcienia płyty). Na Alu-dibondzie klasycznym oszałamiająco prezentują się kontrastowe, czarno-białe zdjęcia, ale również te wykonane w zróżnicowanej, intensywnej kolorystyce. Alu-Dibond świetnie sprawdza się przy projektach, które posiadają duży stopień szczegółowości, czyli są złożone z drobnych, wyraźnie oddzielonych od siebie elementów np.: liści, płatków kwiatów, koronek, wzorów itp.

*nie dołączamy do produktu elementów montażowych: gwoździ, wkrętów itp.