DREAMPRINTY

Drukowane są atramentowo na Canon DreamLabo 5000, co gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Do wyboru masz trzy rodzaje papierów: mocny gloss, luster oraz miły w dotyku mat.

DreamPrinty powstają w technologii druku atramentowego na rewolucyjnej maszynie Canon DreamLabo 5000, która gwarantuje najwyższą jakość i precyzję. Ta fotograficzna drukarka posiada 7 atramentów, które stanowią rozszerzenie podstawowego systemu kolorów CMYK. Dodatkowe tusze – błękit, amarant fotograficzny oraz szary – poszerzają gamut kolorystyczny umożliwiając wierniejsze odwzorowanie kolorów, szczególnie chłodnej szarości, głębokiej czerni czy naturalnych odcieni skóry. Gwarantują też płynniejsze przejścia tonalne, żywsze kolory i lepsze odwzorowanie drobnych detali, deseni i struktur.

DreamPrinty można zamówić na trzech rodzajach papieru:

Canon Gloss 285 g/m² – papier błyszczący z idealnie gładką strukturą i tym samym wysokim poziomem połysku, daje wrażenie większej soczystości kolorów, z bardzo głęboką czernią i chłodną szarością. Charakteryzuje się sztywnością i jest niezwykle odporny na blaknięcie. Dzięki dużemu kontrastowi zachowa i wyostrzy każdy detal czy krawędź. Zdjęcie wydrukowane na papierze błyszczącym techniką atramentową, na maszynie Canon DreamLabo 5000, będzie się wydawało zawsze bardziej przestrzenne i plastyczne;
Canon Luster 260 g/m² – półmat, słabo odbijający światło, ze średnim ziarnem w strukturze (pomiędzy jedwabiem a matem PRO), odporny na dotyk. Zachowuje dużą ilość detali w cieniach, jednocześnie dając możliwość reprodukcji szerokiej palety kolorów. Doskonale oddający pastelowe i stonowane barwy;
Canon Deep Matte 240 g/m² – niezwykle matowy, całkowicie pochłania światło. Miły i przyjemny w dotyku dzięki aksamitnej powłoce, dającej efekt płynnego wykończenia. Idealny wybór do miękkich, delikatnych i pastelowych sesji.

DreamPrinty realizowane są przez nas w 24h i wysyłane w kolejny dzień roboczy, jeśli kompletne zamówienie wyślesz do nas do godziny 18:00 i będzie ono zawierało same fotografie. Gdy jednak w koszyku znajdą się także inne fotoprodukty – poczekamy z wysyłką zlecenia do czasu wykonania wszystkich produktów. Chcesz otrzymać DreamPrinty szybciej? Zamów je osobno!

Wyjątek stanowią DreamPrinty na papierze Canon Deep Matte. W tym przypadku termin realizacji to 3 dni robocze.