FOTOBOARD NA MDF

Fotografia wydrukowana na profesjonalnym, gładkim papierze (techniką druku atramentowego). Zdjęcie pokryte specjalnym, ochronnym laminatem oraz zamontowane do czarnej płyty MDF. Produkt posiada zawieszki montażowe.

Fotoboard na MDF to interesujący fotoprodukt z kategorii Wall Decor stworzony z następujących części:

wydruku na matowym, gładkim papierze syntetycznym (techniką druku atramentowego)
czarnej płyty MDF o grubości 6mm
zawieszki i stabilizatorów z płyty MDF o grubości 8mm*
Do opakowania produkcyjnego dołączona jest ściereczka z mikrofibry, która sprawdzi się podczas czyszczenia powierzchni produktu. Fotoboard jest gotowy do montażu na ścianie od razu po rozpakowaniu. Szybko i wygodnie.

Twoje zdjęcia wydrukujemy na profesjonalnym papierze przy użyciu wysokiej jakości tuszów atramentowych, które charakteryzują się dużą odpornością i trwałością. Dodatkowo specjalny laminat, który w całości pokrywa fotografię, zabezpiecza wydruk przed wpływem czynników zewnętrznych.

Fotoboard na MDF to produkt stylowy, uniwersalny. Świetnie sprawdzi się podczas prezentacji zdjęć z różnego rodzaju sesji. Niezależnie od tego jaką dziedziną fotografii się zajmujesz, możesz wykorzystać ten produkt do poszerzenia swojej stałej oferty fotograficznej. Zaproponuj swoim klientom Fotoboard na MDF jako dodatek do sesji, szczególnie to tych, których efektem jest niewielka ilość zdjęć (np.: sesje noworodkowe, portretowe). Oferujemy Ci więc estetyczny produkt z kategorii Wall Decor, którym możesz ozdobić również swoje studio fotograficzne lub stoisko na branżowych targach.

*nie dołączamy do produktu elementów montażowych: gwoździ, wkrętów itp.