KONTRAKTACJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE ENERGETYCZNEJ W POLSCE – GK PGE S.A.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem oferty na przyszłe lata w stałych i gwarantowanych cenach od pewnej i uznanej firmy jaką jest PGE S.A. to tutaj na stronie dowiesz się jak to zrobić.

Nie musisz wiązać się z ofertą z lokalnym Operatorem Systemu Dystrybucji jakim jest np. ENEA, Tauron, czy Energa. Od wielu lat masz możliwość wyboru sprzedawcy energii, co oczywiście przekłada się na finansowe korzyści. U lokalnego monopolisty ciężko otrzymać korzystniejszą ofertę.

Firma PGE obsługuje około 6 milionów Klientów w całej Polsce.

Poniżej można zobaczyć mapkę lokalnych OSD w całej Polsce.

Żeby uzyskać wycenę schemat jest prosty:

  1. Kontakt bezpośredni z Opiekunem – poniżej zamieszczony jest kontakt telefoniczny + email
  2. Po skontaktowaniu otrzymasz informację jakie dokumenty są potrzebne do sporządzenia indywidualnej wyceny
  3. Cały proces trwa maksymalnie do kilku dni (2-3 dni) i masz cenę, która jest wyliczona na podstawie Twojego profilu zużycia
  4. Jeśli skorzystasz z oferty, to ją podpisujesz i PGE załatwia za Ciebie wszelkie formalności związane ze zmianą obecnego sprzedawcy energii.

 

Sprawdź, to nic nie kosztuje, a zaoszczędzić można naprawdę wiele.

W ofercie można zabukować sobie STAŁE I GWARANTOWANE CENY przez cały okres trwania kontraktu, lub można wybrać ofertę SPOT opierającą się na rynku RDN24.

To co Klient (przedsiębiorca) może zrobić, to powinien spojrzeć już w dalszym horyzoncie, niż tylko na rok 2023, czy nawet 2024. Obecnie można zakontraktować energię na kilka lat do przodu. Większość dużych firm energetycznych, a największą jest PGE ma możliwość zakontraktowania swoich klientów do końca 2025 roku. Wystarczy spojrzeć, co wydarzyło się po zakończeniu ustawowego zamrożenia cen w 2019 roku i na wykres jak wzrosły ceny po zakończonym ustawowo zamrożeniu (dane dostępne na TGE.pl). Klienci, którzy w 2019 roku podpisali umowy kontraktujące ich u pewnych i dużych sprzedawców energii na okres dłuższy, niż tylko jeden rok, zaoszczędzili duże pieniądze .

Kluczem jest to, żeby dostawcą energii była duża i sprawdzona firma, bo tylko takie są w stanie zabezpieczyć stałość cen energii w ciągu trwania całego kontraktu.