Red Wine Art

Red Wine Group ART.: to nasza miłość do fotografii i Twój wizerunek, który tak kochają Twoi klienci.

Realizujemy sesje zdjęciowe dla biznesu.

To zarówno uwiecznienie ważnych momentów z życia Twojej firmy.

To zdjęcia wizerunkowe: Twoje i Twoich pracowników, który decyduje o pierwszym wrażeniu klientów, na temat Twojej firmy.

To również sesje zdjęciowe dla Twoich bliskich.

To idealny system motywacyjny dla Twoich pracowników, w formie voucherów podarunkowych.

To idealny prezent podtrzymujący dobre relacje, dla Twoich partnerów i klientów.

Od dawna wiadomo, że zdjęcia pełnią funkcję, zarówno historyczną: są miernikiem postępu, jak i pamiątką: zapamiętują dany najlepszy moment, zwiększają morale, odnoszą się do pozytywnych zdarzeń, które zwiększają wewnętrzną motywację pracowników i klientów.

Zdjęcie to również prezentacja Twoich produktów, z ich najlepszej strony. Jak wiadomo, klient dokonując zakupów, przez Internet, kupuje oczami, więc dobrze wykonane zdjęcie, znacznie zwiększy szansę na sprzedaż w Twojej firmie.

Nasza mocna strona: sami prowadzimy biznes, jesteśmy blisko ludzi biznesu, wiec dokładnie wiemy czego potrzebuje Twoja firma, wiemy jak przekazać Twoją wizję, w formie fotografii.

Fotografia: event, biznes, ludzie, artystyczna (linki do galerii wg tematyki).


Dla twojej wygody dbamy o kompleksowość obsługi: dysponujemy ekipą do pełnej realizacji sesji zdjęciowej: od projektu do wydruków. To zespół: fotografów, stylistów, wizażystów, fryzjerów, na terenie całego kraju. Art. to element grupy Red Wine, działa niezależnie, ale uzupełnia też pozostałe działy: business, model, prawo, promo,beauty, akademia, cafe
_DSC8493
Kilka Prac związanych z całokształtem działalności. Sesje modelingowe, biznesowe, produktowe i artystyczne.
133572426_456364452417715_3273083608622291767_n
Oto kilka ulubionych prac Kingi zrealizowanych na przestrzeni kilku lat. Ulubiona tematyka: artystyczne, portret, event, biznes.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?